5.00 / 1 oy

Crocs terlik arabanın bagajında kalarak küçüldü

Yazın başında satın aldığım Crocs marka bir terliğim var ve güneşin altında bu terliklerin küçüldüklerini bildiğim için (bkz: Crocs terlik güneşte küçülür mü?) sahilde denize girerken bile güneşin altında bırakmamaya özen gösterdim. Gelin görün ki güneşin direk etkilerinden itinayla korumayı başardığım terliklerim tatilin sonunda bagajda sıcaktan küçüldüler ve bir gün ayağıma tam olan terlik tatilden döndükten sonra artık küçük geliyordu.

Bu ara kampanyalı terliklerinin reklamları denk gelmeye başladığı için geç de olsa kendi başımdan geçen bu ilginç olayı paylaşmak istedim. Crocs terlikler tasarım ve konfor açısından inanılmaz rahatlar ve ev terliği olarak da bir çift alıp kullanmayı düşünüyorum. Ama belli ki bu rahatlığı sağlayan faktörlerden birisi de kullandıkları plastik malzemesi ki bu malzemenin güneşle ve sıcakla temas durumunda direk çekme yapmak gibi olumsuz bir etkisi var.

Kendi tecrübelerime dayanarak 300 TL verdiğiniz bir terliği sürekli olarak güneşten ve sıcaktan korumaya çalışmak kesinlikle çok rahatsız ve konforsuz bir durum. Denize gireceksiniz, millet kuma basmamak için terliğini gidip denizin dibinde çıkartıp rahat rahat denizine girip çıkarken siz terliğinizi güneş görmesin diye şezlongun ya da havlunun altında gölgede saklamaya çalışıyorsunuz. Bazı şeyler hor kullanılabilmelidir ve bence terlik de bunlardan birisi olmalıdır. Eğer Crocs marka bir terlik alacaksanız bunu da bilerek alın.

Edit: sitede buldum, evde giyince de sürekli elektrik çarpıyormuş iletken olmasından dolayı :) bkz: Evde crocs terlikle gezince sürekli elektrik çarpıyor

zehnisağcan

09.01.2021 08:06

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Crocs terlik arabanın bagajında kalarak küçüldü

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.