5.00 / 1 oy

Sahte Crocs ile Gerçek Crocs Birbirinden Nasıl Ayırt Edilebilir?

İnternette çok ucuza satılan crocs marka terlikler var, geçtiğimiz yıl birisini denemek için satın almıştım ama sonra sahte olduğunu anlayarak çok pişman olmuştum. Benim için en belirleyici fark, sahte crocs'un ayaklarımı çok fena terletmesi idi. Önceki terliği de crocs (orijinaldi o terlik) olan birisi olarak gerçek crocs'un hem hafif, hem de ayakları terletmeyen bir yapıda olduğunu iyi biliyorum, bu yüzden yeni alacağım crocs marka terliğin orijinal olduğuna emin olmak istiyorum. Ucuzunu alma pahalısını al demeyin, sonuçta internetten sipariş ediyoruz ve gönderen kişinin ya da firmanın da ne kadar iyi niyetli ya da dolandırıcı olup olmadığını anlamanın gerçek bir yolu yok. Ben de gerçek crocs terlik ile çakma crocs terlikler birbirinden nasıl ayırt edilebilir ve aralarındaki farklar nelerdir araştırması yapmış birisi var ise bilgilendirmesini rica ediyorum.

levent05

12.07.2020 10:17

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 30 Eylül 2021 04:00
    1

    bütün yaz severek kullandığım crocs terlikler için bugün bir arkadaşım çakma crocs bu dedi, internetten orijinalini buldum ve fotoğrafı ile en ince detayına kadar karşılaştırma yaptım ve en ufak bir fark bile göremedim. ama arkadaşım da bu işin içinde ve eksperi sayoılabilecek birisi olduğu için haklı olması daha muhtemel. sonuç olarak eğer benim aldığım ve yaz boyu kullandığım crocs'lar sahte ise iyi sahte üreticilerinden de alınabilir bu terlikler :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sahte Crocs ile Gerçek Crocs Birbirinden Nasıl Ayırt Edilebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.