5.00 / 1 oy

Barbekü için kablosuz et termometresi tavsiyesi

iGrill markasının kablosuz et termometresi var uzun zamandır takip ettiğim ama fiyatları hep 700 TL üzerinde olduğu için artık bu ürünün fiyatını takip etmekten vazgeçtim. Aslında istediğim kablosuz, kendi cihazından ya da telefon uygulamasından uzakta pişen etin iç sıcaklığını görebileceğim bir et termometresi. Mümkünse en az 2 adet probe'u olması gerek ama Türkiye'de herhangi bir yerde daha böyle bir ürün de göremedim maalesef.

Çin'de inanılmaz güzel et termometreleri var. 200 TL gibi fiyatlara 2 probe'lu kablosuz ürünler mevcut ama satış yapan platformlara güvenemediğim için bu siparişleri veremiyorum. Aliexpress ve banggood siparişleri konusunda çok kötü yorumlar var özellikle, wish gibi diğer sitelerin durumları ise daha da kötü. Sonuç olarak hesaplı ve teknolojik bir et termometresi alma senaryosu çok mümkün görünmüyor. Parasını vereyim de bir kere alıp yıllarca kullanırım deseniz de piyasada gördüğüm ürünlerin tümü hep tek probe'lu. Sonuç olarak gider ikea'dan kendi termometresini 60-70 TL'ye alırım daha iyi.

Et termometresi sipariş eden ve yukarıda belirttiğim gibi teknolojik olarak kullanımı keyifli bir ürün bulan arkadaşlar nereden kaça satın aldıklarını buraya yazabilirlerse ben de satın almak istiyorum, teşekkürler.

volkanoxfb

14.11.2020 20:05

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 25 Ağustos 2022 18:17
  • 25 Ağustos 2022 15:55
    0

    çok ucuz olanları iki saat ölçüm yapamıyorlar, derece milim milim her saniye değişiyor. örneğin 60 ile başlıyor arta arta 75 oluyor. ama hızlı ölçüm yapanlar da inanılmaz pahalı. benim tavsiyem magnetli, katlanabilir ve buzdolabına tutturabildiğiniz modeller. hem ergonomik hem de temizlemesi kolay

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Barbekü için kablosuz et termometresi tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.