5.00 / 1 oy

Coffee Sumatra Benzeri Filtre Kahve Önerileri

Filtre kahve konusunda çok uzun zamandan beri starbucks'tan coffee sumatra içiyorum ve bunun haricinde pek bir filtre kahve bilgimin olduğu da söylenemez. coffee sumatra dışında da birkaç filtre kahve almışlığım var ama hiçbirisinden coffee sumatra'dan aldığım sert ve doygun kahve lezzetini alamadığım için her seferinde coffee sumatra'ya geri döndüm.

Filtre kahve satın alırken genelde paketlerindeki havalandırma deliklerinden sıkarak kokularına bakıyorum ama bu şekilde yaptığım koku testlerinde tüm filtre kahveler çok güzel koktukları için tümünü beğenmiş oluyorum ama lezzet olarak da istediğimi bulamamış oluyorum. Ya da coffee sumatra'nın tadına fazlasıyla alıştığım için direk bu tadı almayı bekliyor da olabilirim.

Filtre kahve konusunda bilgili arkadaşlardan coffee sumatra benzeri bir kahve türü önermelerini rica ediyorum. French press kullanarak filtre kahve hazırlıyorum ve kahve makinesi gibi özel ekipmanlarım yok.

yayvçuaz

12.01.2021 16:58

Bu soru 4 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Coffee Sumatra Benzeri Filtre Kahve Önerileri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.