5.00 / 1 oy

Mehmet Efendi Filtre Kahve Kullananlar ve Yorumları

Filtre kahve eksperi değilim, belki 10 yıldır french press kullanarak çok filtre kahve ürünü kullanmışımdır ve kendime göre bir damak tadım da vardır ama hayatını filtre kahveye endekslemiş, evde her türlü makine ve teçhizatı satın almış ve en sevdiği filtre kahvelerin Türkiye'de satılmamakta olduğunu söyleyen kahve guruları yanında bilgimin çok kıymeti yoktur. Eleştirilmeyi de göze alarak kurukahveci mehmet efendi markasının filtre kahvelerini çok beğendiğimi söylemek istiyorum. Colombian ve Brazilian kahvelerinin her ikisini de satın alarak birkaç kez french press ile hazırladım ve starbucks'tan almakta olduğum çoğu filtre kahveden daha lezzetli buldum. Belki tazeliklerinden de kaynaklanıyor olabilir bu durum.

Bu hafta da Ethiopian ve Guatemala çeşitlerini iş yerine alarak çalışırken bu filtre kahvelerini deneyeceğim. Acaba filtre kahvenin tazeliğinin etkisi bu kadar çok olabilir mi diye merak etmeye başladığım için bu haftaya da kahve dünyası'ndan biraz kahve alarak onu da deneyeceğim.

Mehmet Efendi markasının filtre kahveler hakkında görüş, yorum ve şikayetlerini belirtmek isteyen arkadaşlar için de bu başlığı buraya bırakıyorum.

alfonsoo

15.09.2020 13:26

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Mehmet Efendi Filtre Kahve Kullananlar ve Yorumları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.