5.00 / 1 oy

Brita On Tap Su Arıtma Cihazı Kullananlar Tavsiye Eder misiniz?

Evden çıkmadıkça iyiden iyiye evhamlarımız arttı. Tüm yemeklerde ve kettle'da içme suyu kullanmaya özen gösteren bir aile olsak da meyve ve sebzeleri şebeke musluk suyu ile yıkıyor olmak artık gözüme batmaya başladı ve musluk başına takılan su artıma cihazlarını incelemeye başladım. İnternette hiç inceleme videosu yok, kullanıcıların yorumları da hep alışveriş sitelerinde olduğu için ne kadar doğrudur yalandır emin olamıyorum. İnternetten 400 TL'ye sipariş vermeyi düşünüyorum ama satın almadan önce yine kullanan birileri varsa görüşlerini merak ediyorum, öneri olarak farklı markaların ürünleri varsa bütçemi biraz daha esnetebilirim.

Teknolojiyi anladığım kadarıyla cihaz girdi olarak şebeke suyunu alıyor. Çıktı olarak 600 litreye kadar su arıtma limiti vadediyor. Yani arıtma kısmından geçen su miktarını hacmen ölçen bir sistem yapmışlar ve bu miktar 600 litreye ulaşınca kartuşu değiştirmenizi söyleyecek. Eğer el yıkama gibi su arıtma işlevini kullanmayı gerektirmeyen işlemler yapmak isterseniz de su arıtma özelliğini pasif hale getirebileceğiniz bir switch eklemişler.

Açıkçası tüm su arıtma cihazlarının içindeki teknolojinin üç aşağı beş yukarı aynı olduğunu düşünüyorum. Dmax'te ormanda yaşamaya çalışan adam bile kirli suyu arıtmaya çalışırken karbon benzeri maddeler kullanıyor ve su gerçekten berraklaşıyor. Ama satın aldığım ürünün garanti, yetkili servis ve yedek parça temini konularında güvende hissetmek istediğim için her tüketici gibi daha fazla ödemeye razı olarak bir markaya güvenmek istiyorum. Ürünün kullanıcıları varsa deneyimlerini paylaşmasını rica ediyorum.

superisielif

30.04.2020 21:55

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Brita On Tap Su Arıtma Cihazı Kullananlar Tavsiye Eder misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.