5.00 / 1 oy

Bepanthol krem ve merhemlerde son kullanma tarihi nerede yazar?

Merbaha, 15.08.2020 tarihinde hepsiburada'dan aldığım bepanthol onarıcı bakım merheminin kutusunun üzerinde yazan tarih 09-2020. Muhtemelen bu tarih son kullanma tarihi. seri numarasının altında yer alıyor hemen. Akla şu sorun geliyor, ben bu kremi 15 gün sonra alsaydım yani eylül ayında, iyi niyetli olarak üretim tarihi olarak algılayacaktım. Fakat kötü niyetli satıcılar bizlerin etiket, bandrol okumama alışkanlığımızı bildiği için bu tarz önemli ürünleri bizlerin kullanımına sunabiliyorlar. Yazık gerçekten...

Hepsiburada'da şikayet kaydını oluşturdum, haber bekliyorum. Gelirse yazarım tekrar. 

Not: Hepsiburada çok ilgiliydi. kremi gönderin biz mağaza ile iletişim halinde olacağız dediler ve ücret iadesi yapıldı. Teşekkürler.


bepanthol son kullanma tarihi

çelik

18.08.2020 22:10

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 28 Kasım 2021 00:52
    0

    bugün benim de internetten sipariş ettiğim bepanthol kremin üzerinde son kullanma tarihi yazmadığını fark ettim, demek ki sık karşılaşılan bir durum. hiç riske girmeden ben de iade sürecini başlattım, gider eczaneden son kullanma tarihini görerek alırım içim rahat kullanırım.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bepanthol krem ve merhemlerde son kullanma tarihi nerede yazar?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.