5.00 / 1 oy

N11'den milli piyango yılbaşı bileti kuponu almak mantıklı mı?

Bu sene milli piyango yılbaşı bileti alamadım, bir türlü fırsat olmadı. Sokağa çıkma kısıtlamaları da başlayınca öncelik başka işlere kaldı hep. Market alışverişlerini bile online yapar oldum. Daha önce Migros ya da Carrefour’dan milli piyango bileti hatta gram altın bile almışlığım var. Rahat oluyor hemen alışveriş sırasındayken kasadan bir de milli piyango bileti verir misiniz demek. 

Dün internette gezinirken çocuklara yeni yıl hediyesi almak için N11’de milli piyango yılbaşı bilet kuponu diye bir duyuru gördüm. Çeyrek bilet için 25 TL, Yarım bilet için 50 TL, Tam bilet için ise 100 TL tutarında kupon satın alabiliyormuşsunuz. Bu kuponları da sadece milli piyango online internet sitesinde milli piyango yılbaşı biletleri için harcayabiliyormuşşunuz. Okuduğum yorumlardan anladığım kadarıyla, N11’den kupon aldıktan sonra N11 sizin mailinize milli piyango online internet sitesinde kullanabileceğiniz kupon kodu gönderiyor. Bu kodu kullanabilmek için ise sizin önce milli piyangonun internet sitesine üye olmanız gerekiyor. Sonra N11 tarafından size gönderilen kodu indirim kuponlarım kısmına kaydetmeniz gerekiyormuş. Son olarak ise sepetinize yılbaşı bileti ekleyip kuponu kullan dediğinizde para ödemeden yılbaşı biletine sahip oluyormuşsunuz.

Benim anlamadığım neden bu kadar zahmete girip bu işlemi yapalım? Yani online olarak milli piyango bileti almak isteyen kişi milli piyangonun internet sitesine kayıt olup kendisi de yılbaşı milli piyango bileti satın alabilir. N11’den milli piyango yılbaşı bileti için kupon satın almanın mantığı nedir? 

Ahmet Demir

27.12.2020 17:04

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 23 Mart 2022 09:36
    0

    fiziki milli piyango bileti aldıktan sonra nereden alırsanız alın, asıl soru şans oyunları içerisinde milli piyango'yu tercih ederek herhangi bir yerden milli piyango bileti almak mantıklı mı olmalı bence

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
N11'den milli piyango yılbaşı bileti kuponu almak mantıklı mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.