5.00 / 1 oy

Arazi için taşıma el arabası tavsiyesi (2019)

Arazide kullanmak ve topladığım meyveleri sebzeleri vs taşımak için kullanacağım bir tekerlekli el arabasına ihtiyacım var. Arazi zemini bozuk (taş, toprak, engebe gibi) olduğu için tekerleklerinin normalden biraz daha büyük ve sağlam olmasını istiyorum, yoksa balatlı ya da stanley gibi markaların çok güzel katlanabilir ürünlerini de gördüm ama tekerlekleri gözüme çok küçük geldi. bahçeye getir götür yapabilmem için taşınabilir ve katlanabilir olursa daha da güzel olur elbette ama en az 100 kg yükü çok rahat taşıyabilmesi gerek, bunun için de malzemesinin sağlam olması gerek, dolayısıyla çok hafif bir ürün olmaması muhtemelen daha sağlam olur. Yerli ürünleri kullanmayı tercih ederim ama önceliğim kaliteli bir ürün almak, tavsiye vermek isteyenler olursa memnuniyetle marka ve fiyat bilgisi isteyebilirim.

funda35

23.10.2019 18:12

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 16 Eylül 2021 06:18
    1

    taşlık ve engebeli arazilerde tekerin zamanla aşınması, kopması ya da yerinden çıkması çok olası. özellikle plastik tekerlekli ürünler eninde sonunda sorun çıkartır. ama değiştirme maliyeti ve eforu da en az olan tekerler yine plastik tekerler olacağı için muhtemelen büyük plastik tekerlekli el arabaları en mantıklısı olur.

    aslında ahşapları birleştirip altına teker takarak da en düşük maliyetle çözüm üretebilirsiniz, piyasadaki ürünler demir oldukları için doğal olarak daha pahalıdırlar

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Arazi için taşıma el arabası tavsiyesi (2019)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.