5.00 / 1 oy

Spyderco Çakı Tavsiyesi

Bıçak ve çakı koleksiyonu yapmaya başladım, markaları daha yeni yeni tanıyorum ve her birinin farklı karakterleri ve özellikleri olduğunu okuyorum. Giriş seviyesinde bir hobici olarak Spyderco markasının hangi çakı modelini satın almamı önerirsiniz?

Bu hobiye sahip çok fazla insan göremedim internette, hatta hemen her alanda ortak ilgi alanlarına sahip hobicilerin birbirleri ile tanışşıp kaynaştıkları forumlar cirit atarken bıçak ve çakı koleksiyonerliği konusunda birkaç deneyimli kişinin blog'ları dışında pek kaynak göremedim. İnsanların sahip oldukları bıçak ve çakı modellerini sergiledikleri, tartıştıkları ya da sohbet ettikleri bir etkinlik ya da platform var mıdır? Yurt dışında bu konu ile kafayı bozmuş çok kişi var ama onlar hafta sonlarında doğal yaşam vb. gibi hobilerle de bu hobilerini birleştirmişler ve her bıçağın özelliklerine göre farklı yerlerde kullanıyorlar. Ben sadece tasarımlarını sevdiğim için meraklıyım diyebilirim, hangisi ile doğada mantar toplayabilirsin deseniz bu konuda bile bir bilgim yok.

Spyderco markasını da olumlu yorumlarından dolayı almayı düşünüyorum, eğer hobiye ve koleksiyonerliğe giriş için farklı markalar önerirseniz onları da dikkate alırım.

arif

01.10.2020 10:32

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spyderco Çakı Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.