5.00 / 1 oy

Ankara'da Güzel Donut Yapan Yer Tavsiyesi

Yıllar önce İstanbul'daki Dunkin' Donuts'ta yediğim sıcacık donut'ların tadını halen unutamadığım için aklıma geldikçe arayışa girer ve yeni açılan güzel bir yer var mı diye bakarım. AVM'lerdeki tatsız tuzsuz donut'ları aklınıza bile getirmeyin, yeni hazırlanmış taze ve sıcak bir donut tahmin edemeyeceğiniz kadar lezzetli oluyor, üzerindeki vişne gibi soslar da işi bambaşka boyutlara taşıyor. Amerika vatandaşlarının obez olması ve çok hamur tüketmelerini eleştirmeyi biliyoruz ama maalesef bazı konularda gerçekten çok lezzetli ürünler hazırlamayı başarmışlar.

Yemeksepeti'nde Ankara'daki donut yapan yerleri arattığımda sadece menüsünde donut da olan fast food tarzı restoranlar listeleniyor. Ben donut yapmakta uzmanlaşmış ve mümkünse sadece donut yapan bir yer arayışındayım. DB Donuts Bakery Çankaya adında bir yer açılmış sanırım ama onların da yemeksepeti sayfaları hata veriyor. Koca Ankara'da donut yenebilecek bir yer hala yok mudur?

Filiz06

04.09.2020 12:18

Bu soru 4 kez yanıtlandı.

 • 5 Eylül 2020 11:37
  8

  Kendi soruma kendim cevap vereyim. Yemeksepeti üzerinden DB Donuts Bakery'den sipariş vermeyi başardım ve merakımı gidermek için 3 adet farklı donut sipariş ettim, sağolsunlar bir tane de kendileri hediye etmişler. 4 adet donut geldi ve tümünü de tatları karışmayacak şekilde farklı saatlerde yedim. Lezzetli mi derseniz evet lezzetli ama yıllar önce yediğim sıcak dunkin donuts kadar güzel miydi derseniz maalesef değildi. Kreması biraz azdı, sıcak da olmadığı için 10 üzerinden 6 veriyorum.

  donut sipariş

 • 18 Ekim 2021 00:37
  0

  konuyla çok alakalı olmasa da ankara ve beslenme konuları ile ilgili aşağıdaki bkz'ları bırakıyorum.

  bkz: Ankara'nın en iyi iskendercileri (2021)

  bkz: Ankara'nın en iyi ciğercileri (2021)

  bkz: Ankara'nın en iyi Adana Kebapçıları (2021)

  bkz: Ankara'nın en iyi hamburgercileri (2021)

  bkz: Ankara'nın en iyi dönercileri (2021)

 • 28 Mart 2022 10:44
  0

  tavsiye ettiğiniz yeri bilmiyorum ama ben en az 10 yerde deneyip de hepsinde fiyasko ile karşılaşmış birisi olarak Ankara'da donut yapmayı bilen yer yok diyebilirim. pastane işi hamur üstüne berliner tipi şeker basarak donut yapabileceğini sanan yerler görsel olarak güzel görünen donut'lar yapıyor gibi görünseler de tatları gerçek donut'ın yanına bile yaklaşamaz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ankara'da Güzel Donut Yapan Yer Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.