5.00 / 1 oy

Lezzet Ankara Nedir ve Komisyonu Nedir?

Lezzet Ankara, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Ankara esnafını desteklemek amacıyla geliştirilen ve restoranlardan komisyon ya da aidat alınmadan yemek siparişlerinin alınabilmesini sağlayan online bir proje.

Lezzet Ankara internet sitesi

Restoranların menülerindeki her bir yemeği fiyatlamalarında her türlü gider kalemini dikkate aldıklarını ve yemek sepeti, getir yemek gibi popüler platformların da komisyonlarının yemek fiyatlarına eklendiğini düşünen birisi olarak restoranların Lezzet Ankara sayesinde daha ucuza ve daha kârlı bir şekilde yemek siparişi alabileceklerini düşünüyorum. Dolayısıyla eğer sistem bu şekilde çalışabilir ise kazan kazan bir durum olur. Ancak Getir ve Yemek Sepeti gibi platformların da inanılmaz bir destek ağları var, mayoneziniz eksik gelse bile hemen canlı destekten bir yetkiliye durumu bildirip hemen eksiğinizi giderebiliyorsunuz, belediyenin Lezzet Ankara için nasıl bir destek sistemi sunabileceğini zaman gösterecek.

Bana sorarsanız rekabet her zaman güzeldir, sonuçları tüketici için faydalı olur. Fiyatları düşürür, kaliteyi artırır ve kazanan her zaman tüketici olur. Lezzet Ankara'nın da yerinde bir girişim olduğunu düşünüyorum ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bir Ankara'lı olarak teşekkür ediyorum. Umarım uygulama herkes için faydalı olur ve tüm Türkiye'de de benzer uygulamalar çoğalır.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Yemeksepeti puanları ne işe yarar?

bkz: Yemeksepeti vale özelliği nedir?

bkz: Getir'de worldpuan harcamak

bkz: Getir faturaları nereden indirilebilir?

bkz: “Getiryemek” restoranlardan komisyon almıyor mu?

bkz: Getir mi Banabi mi?

Filiz06

15.06.2021 00:27

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Lezzet Ankara Nedir ve Komisyonu Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.