5.00 / 1 oy

Android TV Box'a Uzaktan Nasıl Kablosuz Dosya Gönderilebilir?

Xiaomi Mi S TV Box'a Stremio kurabilmek için apk aktarmaya çalışırken mükemmel bir uygulama buldum ve bu uygulama sayesinde hiçbir kablo olmadan evdeki kablosuz internet (Wi-Fi) aracılığıyla dosya transferimi inanılmaz bir hızla tamamladım. Uygulamanın ismi ise Send Files To TV.

Send Files To TV

Uygulama, evde aynı wi-fi ağına bağlanmış iki android cihaz arasında kablosuz dosya transferi yapmaya yarıyor ve bir cihaz dosya gönderen, diğer cihaz da dosya alan taraf olarak aralarındaki dosya transferini son derece hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Özellikle telefonunuzdaki apk dosyalarını android işletim sistemli tv box'a aktarmak için inanılmaz kolay bir araç.

Send Files To TV uygulamasını kullanmak için hem akıllı telefonunuza, hem de tv box kutunuza google play'den Send Files To TV uygulamasını kuruyorsunuz ve hiçbir kayıt işlemi gerektirmeden size hangi cihazın dosya göndereceğini ve hangi cihazın da alacağını soruyor ve aynı kablosuz internet ağına bağlanan cihazlar da birbirlerini büyük bir hızla hemen görerek saniyeler içerisinde mb seviyesinde dosya transferleri tamamlanmış oluyor. Her seferinde usb kablo ile android box'a telefon bağlama derdinden de bu sayede kurtulmuş oluyoruz.

Böylece Xiaomi Mi Box S Android TV Kutusuna APK Yüklemek yazısındaki flash bellek aşamasını da kablosuz olarak güncellemiş oluyoruz.

vasini

05.01.2021 13:05

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Android TV Box'a Uzaktan Nasıl Kablosuz Dosya Gönderilebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.