5.00 / 1 oy

Akıllı Pil Şarj Aleti Tavsiyesi

Dijital ekranlı pil jarj aletleri, pilin mevcut kalan pil gücünü de göstermesi ve tam şarj olmaya kalan süreyi gösterebilmesi açısından kullanılmasında fayda olan ürünlermiş, benim de satın almak istediğim akıllı pil şarj aleti, AA ve 18650 türü pilleri şarj edebilmeli. Soshine marka pil şarj cihazları çok hoşuma gitti mesela ama bizde bu seçenekler maalesef pek yok, alibaba gibi sitelerden sipariş vererek çin'den sipariş etmek gerekiyor.

soshine şarj aleti

Ekranlı ve akıllı olarak geçen bu pil şarj cihazlarından kaliteli bir ürüne sahip olup da kullandığı ürünü önermek isteyen birisi varsa lütfen buradan cevap yazsın, atta ürünü n11 gibi bir siteden sipariş etmek, sipariş süresini kısaltmak için de işime gelir. Yoksa alibaba'dan sipariş verip sipariş gelir mi gelmez mi gümrükte masraf çıkar mı gibi gereksiz şeylerle uğraşmak durumunda kalacağım :(

oissende

25.05.2020 19:41

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Akıllı Pil Şarj Aleti Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.