5.00 / 1 oy

Xiaomi Redmi Bluetooth Kulaklık Kulağımdan Düşüyor

Ucuz etin  yahnisi de yavan oluyormuş, 200 TL'ye bluetooth kulaklık nasıl oluyormuş diye merak ederek Xiaomi Redmi bluetooth kulaklık satın aldım ve Xiaomi'nin fiyat performans ürünü üretme kimliği gözümden bir anda silindi. Xiaomi'nin çok ürününü kullanan birisiyim ancak bu marka böyle kalitesiz ve çin malı denebilecek bir ürünü nasıl onayladı da piyasaya sunulmasına ikna oldu gerçekten çok ilginç. Ürüne ait problemleri ayrı ayrı hazırlayarak paylaşacağım, ilk sorun da kulaktan düşme problemi.

Bugüne kadar kulak kanalına giren ve kulak içi olarak tabir edilen kulaklıklardan en az 10 tane kullanmışımdır ve kulağıma tam oturmuyor hissi yaşadığım kulaklıklar olmuş olsa da kulağımdan düşen bir kulaklığa hiç rastlamadım. Xiaomi ise bu kulaklığında rakiplerinden sıyrılmayı amaçlayarak kulaktan düşebilme özellikli bir kulaklık üretmeyi başarmış. Kulakta kulaklık varken koşmak ya da spor yapmaktan bahsetmiyorum, resmen oturduğum yerde kulaklığın yavaş yavaş kulaklarımdan gevşediğini hissediyorum ve ufak bir kafa sallama hareketi ile de pıt diye yere düşüyor. Dolayısıyla bu ürünün hatalarını yazılımlarla düzeltseler bile kulağa sabitleyecek bir aparatla birlikte gelmesi gerekiyor. İnternette de bluetooth kulaklık sabitleme ürünleri satılıyor.

Açıkçası ben hiç uğraşmadan ürünü iade etmeyi deneyeceğim, kullanıldığı için iade almayız derlerse de birisine hediye ederim kablosuz kulaklıktan hevesini alsın diye. Eğer kusursuz bir kablosuz kulaklık deneyimi yaşamak istiyorsak belli ki 1000 TL ve üzeri kulaklıklara bakmak gerekecek. 280 TL'ye Jbl Tune T220 Tws ürününü denerim muhtemelen, o da olmazsa paraya kıyıp Apple Airpods bakarım.

batuhan

25.11.2020 16:17

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 10 Ekim 2021 08:44
    1

    aynı sorunu ben bütün kulaklıklarda yaşıyorum. ucuz olan kulaklıklar da pahalı olan kulaklıklar da kulaklık pedlerini değiştirmeme rağmen en küçük kafa kımıldatma hareletlerimde önce gevşiyorlar ve sonra da düşüyorlar. ama insanlar aynı kulaklıkları sporda kullanıyorlar ve hiçbir düşme sorunu yaşamayabiliyorlar da. sonuç olarak sorun benim kulak yapımdan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. bu kulaklık özelinde eğer herkesin kulağından düşüyorsa farklı bir kulaklık deneyin, ama sizin durumunuz da benimki gibi olabilir

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi Redmi Bluetooth Kulaklık Kulağımdan Düşüyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.