5.00 / 1 oy

Zoom'dan otomatik olarak atılma sorunu ve çözümü

Herkese merhaba, zoom programında yaşadığımız bir sıkıntıdan dolayı uzaktan eğitimlerde mağduriyet yaşamaktayız ve sorunumuzun çözümünü bilen kişilere danışmak istedik. Eğitim amacıyla kullanılan ücretsiz zoom programında öğrencimiz zoom'u her açtığıda birkaç saniye sonra dersten otomatik olarak atılıyor. Acaba sorun windows'tan kaynaklı olabilir mi diye android telefondan ve iphone'dan da deneme yaptık ama sonuç değişmedi. Bir dakika sürüyor sürmüyor, hesap otomatik olarak atılıyor.

Zoom'da acaba eğitmen farkında olmadan öğrenciyi ban'lamış olabilir mi diye düşünüyorum ama zoom'da banlama özelliği olduğunu da sanmıyorum. Zoom uygulamasında problem olabilir mi diyerek uygulamayı silerek sıfırdan yeniden kurduğumuzda da durum değişmedi ve bu durum sadece tek bir öğrencinin başına geldiği için muhtemelen zoom hesabından kaynaklı bir durum. Sizce neden olabilir, ban durumu var ise bu banı nereden nasıl kaldırabiliriz ya da banlama durumu yoksa sorun başka nereden kaynaklanıyor olabilir ve çözümü nedir?

hayati54

23.12.2020 00:52

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Zoom'dan otomatik olarak atılma sorunu ve çözümü

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.