5.00 / 1 oy

Xiaomi Yeelight İle Neler Yapabilirim?

İnternetten rgb renklerini verebilen bir ampul almayı düşünürken 150 TL'ye satılan Xiaomi Yeelight akıllı sayılabilecek ampulü gördüm. Ürün uzun zamandır piyasadaymış ve bir süre önce ikinci nesil olarak yeni versiyonları çıkmış. Ürünün sadece beyaz renkli (rgbw) olan ve rgb olan iki farklı versiyonu mevcut.

Ürünü 150 TL'ye rgb versiyonu olandan satın aldım. E27 duylu olduğu için bir dönüştürücü ile doğrudan prize bağladım ve telefon uygulamasını da kurarak içindeki modları denedim. Kullanıcı yorumlarına göre hem led teknolojisine sahip olduğu için, hem de içindeki soğutma teknolojisi ile hem tasarruflu, hem de en az 10 yıl bozulmadan kullanılabilecek bir ürünmüş. 50 TL'ye adı olmayan bir çin malı ürün almak yerine eğlenceli bir ürün satın almış oldum :)

Ürünün modları çok eğlenceli, film modunu henüz kullanmayı başaramamış olsam da yakında onu da çözerim muhtemelen. Benim sormak istediğim ise bu ampulü mesela tepe lambası olarak mı takmalıyım ya da lambadere mi bağlamalıyım. Eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde kullanabilmek için önerileriniz nelerdir?

sevki34

06.10.2020 23:01

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi Yeelight İle Neler Yapabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.