5.00 / 1 oy

Playstation Dualshock ikili Şarj istasyonu almaya gerek var mı?

Playstation 4 kullanmaya yeni yeni başladım diyebilirim, neye ihtiyacım olup olmadığı konusunda tanıdığım ps4 kullanıcılarına danışmayı tercih ediyorum çünkü cihazın kendisiydi, oyunlarıydı derken zaten çok büyük masraflar bunlar, bir de gereksiz aksesuarlara para harcamak istemiyorum. Ben cihaz için ikinci bir kol satın aldım ve bir cihazın şarjı tek diş kaldığında onu konsolun ön tarafındaki usb portlarının birine şarja takıp diğer kol ile oynamaya devam ediyorum, böylece hiç kolda şarj bitme problemi yaşamamış oluyorum. Bu yöntemin tek dezavantajı, konsolun sadece açık olduğu zamanlarda kolları şarj edebiliyor olmak ama zaten bir kol sürekli dolu şarj ile kaldığı için dediğim gibi problem olmuyor. Peki ikili şarj istasyonu alsam bana ne gibi bir faydası olacak bu cihazın? Hatta bu cihazda üzerine kolları oturttuğumuz yuvanın zamanla kırılması da daha muhtemel değil mi?

kaantuna

18.09.2019 16:15

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 26 Ekim 2019 22:23
    2

    Kullanımı pratik ama hem konsolun yakınlarında yer kaplayan bir cisim olduğu için, hem de kablo ile şarj etme imkanı varken bence gereksiz masraf. Kablosuz ürünler pratiklik açısından alınması cazip ürünler olarak görünüyorlar, ps kafelerde falan da bu ürünleri görünce insan evine almaya da özeniyor muhtemelen. ama bence şart değil, hatta gerek bile yok diyebilirim.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Playstation Dualshock ikili Şarj istasyonu almaya gerek var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.