5.00 / 1 oy

Utax fotokopi makinesi tavsiyesi

Çalıştığım kuruma bir fotokopi makinesi almaya karar verdik ve tanıtıma gelen bir firma Utax adında bir markanın ürünlerini tavsiye etti. Bir alman markasıymış ama bugüne kadar hiç duymamış olmamdan dolayı internette biraz araştırma yapmaya karar verdim, işin garip kısmı internette de Türkçe kaynaklarda marka hiç geçmiyor, sadece ufak tefek toptancılarda yedek parçalarını bulabildim. Hatta bugüne kadar ilk kez bir markanın adının ekşi sözlük'te bile geçmediğine tanık oluyorum, bu nasıl köklü bir Alman markasıymış anlamadım. Kendi siteleri deseniz enkaz, Türkiye distribütörünün sitesi deseniz 100 TL'ye liseli gençlere yaptırılmış olması kesin gibi.

Öte yandan satıcı arkadaş HP ve Xerox gibi marlaların güncel ürünlerinin kronik hatalı olduğundan ve çok masraf çıkartacağından bahsetti. Fiyat farkı nedir dedim, UTAX P-4030 için kdv dahil 6500 TL fiyat verdi. Bu da sadece siiyah beyaz çıktı alma ve arkalı önlü A4 çıktı alabilen versiyonmuş. A3 çıktı alabilen ve renkli A4 de basabilen versiyon için 25000 TL gibi fiyatlar verdi. Fiyatlar gerçekten bu seviyelerde mi yoksa bu arkadaş bizi mi öpmeye çalışıyor sizce?

Son olarak Utax markasının printer'larını kullanan ve şikayet, eleştiri ya da olumlu tecrübeleri olan varsa buraya yazabilir mi lütfen?

 

saqopa

26.01.2020 20:38

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Utax fotokopi makinesi tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.