5.00 / 1 oy

Televizyon Ekranında Çizgi Çıkınca Ne Yapmak Gerekir?

Yerli markalardan birisinden 2 yıl kadar önce satın aldığım büyük ekran bir led televizyon var evde. Televizyon günde en fazla 1-2 saat açık duruyor ya da çoğu zaman açılmıyor bile. Dün televizyonun orta kısmında ince ve yeşile yakın bir renkte bir çizgi belirdi. Televizyonun müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeye çalıştım ama hatların meşgul olmasından dolayı vaktimin de sınırlı olmasından dolayı destek ve garanti konusunda iletişime geçme işini ertesi güne erteledim ve televizyonu da kapattım.

Ertesi gün acaba bir ihtimal çizgi düzelmiş olabilir mi diye televizyonu tekrar açtım ama bu sefer çizgi daha da belirgin bir haldeydi ve televizyondan da belli belirsiz bir yanık kokusu almaya başlayınca televizyonu fişten tamamen çektim ve servise gönderinceye kadar da açılmamak üzere kaldırdım. Markasından bağımsız olarak ekranında böyle bir çizgi çıkma belirtisi yaşayan kişilerin şikayetlerini okuyunca televizyonu yanan ya da sıcaktan bir kısmı eriyen durumlar bile varmış. Bilgilendirme olarak bu faydalı bilgiyi vermek istedim, televizyonunuzda benzer bir sorun gözlemlerseniz direk olarak fişten çekin ve acaba geçmiş olabilir mi diye merak bile etmeyin.

vasini

26.09.2020 15:06

Bu soru 4 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Televizyon Ekranında Çizgi Çıkınca Ne Yapmak Gerekir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.