5.00 / 1 oy

Borsa ve Hisse Senedi Alıp Satmak için Banka Tavsiyesi

Hisse senetleri alıp satmak için borsaya ufak bir miktar ayırmak ve kısa vadeli alım satımlarla para kazanmak gibi bir düşüncem var. Kısa vadeliden kastım da saatler bazında değil, birkaç günde bir yapılacak işlemler. Halk bankasında hesabım olduğu için oradan yatırım hesabı açtırdım, ama halk yatırım uygulaması tam bir kabus gibi. Halkbank uygulamasından yatırım işlemleri menüsünden halk yatırım hisse senedi/viop işlemleri menüsünü kullanmayı tercih ediyorum çünk arayüzü çok daha sade ve kullanışlı.

Diğer bankaların arayüzleri nasıl hiç görmediğim için bilemiyorum ama Halkbank uygulamasından daha kullanışlı uygulaması olan bir banka varsa hesap açtırıp denemek istiyorum. Enpara hesabım da var ama Enpara sisteminde hisse senedi işlemleri yapılamadığı için farklı alternatiflere yönelmem gerekiyor. Qnb Finansbank'ta da enpara vesilesiyle hesabım olabilir ama onlarla da çalışmak istemiyorum. Yapı Kredi Bankası ya da İşbankası kullanan varsa görüşlerini ve tavsiye edip etmeyeceklerini öğrenmek isterim. Eğer bankalarla hiç uğraşma, doğrudan aracı kurumlarla çalış diyen olursa da tavsiye ettiği aracı kurumun adını paylaşmasını rica ediyorum.

ertan16

13.09.2020 16:41

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 31 Ocak 2022 10:33
    1

    tüm bankaların arayüzleri hakkında çok sayıda şikayet olduğu için hangisine gözünüz aşina ise onu kullanın bence

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Borsa ve Hisse Senedi Alıp Satmak için Banka Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.