5.00 / 1 oy

Uyku apnesi için horlama protezi nereden satın alınabilir?

uyku apnesi rahatsızlığından muzdarip olduğum için bir süredir çözüm aramaktayım. çok pahalı ekipmanlar ya da kablolara bağlı düzenekler ile hastanede yatmak istemediğim için daha pratik çözümler arıyorum. İnternette yabancı bir sitede bir utku apnesi olan birisinin yazdığı bir yorumdan sonra acaba mümkün olabilir mi diye birkaç gündür horlama protezi adında bir ürünü araştırıyorum ama horlama protezinin kişiye uygun olarak yapılması gerektiği için bu protezi nereden yaptırabileceğimi bilmiyorum.

Sitede de uyku apnesi olduğundan bahseden birkaç yazar arkadaş görmüştüm, acaba horlama protezinin uyku apnesine ne derece çözüm olduğu ve horlama protezinin kime nasıl yapılacağı konusunda bilgileri varsa görüşlerini alabilir miyim?

Not: horlama protezi fiyatları konusunda da çok bilgisizim, Ankara ya da İstanbul'da horlama protezi fiyatı alan ve paylaşmak isteyen olursa çok memnun olurum.

Edit: dental kliniklerde horlama protezi yapılabiliyormuş, müsait bir zamanda gidip görüşeceğim ama pandemiden dolayı bir süre bu işlemi erteleyebilirim de.

 

Editör editi: benzer başlıklar için;

bkz: Uyku apnesi testi nasıl yapılır?

bkz: Uyku apnesi belirtileri nelerdir?

bkz: Kan sulandırıcı kullanırken dişçiye gidilebilir mi?

bkz: Çocuklarda diş sıkmak ve diş gıcırdatmak dişlere zarar verir mi?

bkz: Diş arkasında kırılma durumunda ne yapılabilir?

bkz: Diş ağrısı baş ağrısı yapar mı?

esen42

26.03.2021 21:02

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Uyku apnesi için horlama protezi nereden satın alınabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.