5.00 / 1 oy

Diş ağrısı baş ağrısı yapar mı?

Iki gündür sağ alt arka dişimde bir ağrı var. Görebildiğim kadarıyla iki diş arası mesafe açılmış ve ne kadar fırçalasam da yediklerim dolgulu olan dişe doğru doluyormuş gibi hissediyorum. Hatta sanki dolgulu diş yandan çürümüş de yiyecek artıkları ben müdahale edemeden dişte boşluk varsa içine, altına doğru giriyormuş gibi. Korona virüs yüzünden ertelediğim tüm doktor kontrollerimin başında diş doktoru geldiği için dayanabildiğim kadar dayanmaya çalışacağım bu şekilde. Fakat dişimin çürüyüp daha kötü bir hal almasından da inanılmaz korkuyorum. Diş doktorlarının da işi zor ne kadar kendileri maske ve sperlik kullansalar da psikolojik olarak bile insan hasta olduğunu düşünmeden edemez her gün. 

Diş ağrımın üstüne bu sabah bir de dayanılmazz bir baş ağrısı ile uyandım. Sanki geceden içkiyi fazla kaçırmışım gibi. Diş ağrısı ile baş ağrısının bağlantısı ne kadar vardır bilmiyorum fakat diş ağrısının kulak ve boğaza da vurduğunu biliyorum. Bu durumun benzeri olarak baş ağrısını da ilişkili olması normalmiş gibi geliyor. Bu durumda her iki ağrıdan da kurtulmak için dişçinin yolunu tutmam gerekirmiş gibi geliyor. Eğer diş ağrısı baş ağrısına sebep olmazsa ve baş ağrım geçisi bir ağrıysa biraz daha dişimi öteleyeceğim.

Bayram Ayyıldız

31.12.2020 23:36

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 15 Ocak 2022 02:17
    0

    kesinlikle yapar tecrübeyle sabit. bir diş ağrısı bir de böbrek ağrısı gerçekten allah düşmanımın başına vermesin

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Diş ağrısı baş ağrısı yapar mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.