5.00 / 1 oy

Uber Ankara'da Ne Zaman Faaliyete Girecek?

Uber mail atmış ("Uber geri döndü"), sitede de Uber ne zaman Türkiye’de hizmet verecek? yazısını gördüm ve sarı taksi olarak İstanbul'da yakında faaliyete gireceklerini öğrendim. İstanbul elbette insan yoğunluğu ve taksi gereksinimi için Türkiye'nin en potansiyelli şehri ama sonrasında da Ankara'nın geldiğini düşünüyorum ve sigara dumanı solumak zorunda kaldığım taksilerden de artık iyice nefret ettiğim için Uber'in Ankara'da ne zaman hizmet vereceğini bilen birisi varsa tarihini merak ediyorum.

Bu arada Uber'in faaliyette olduğu önceki dönemde de Ankara'da Uber olduğunu hatırlamıyorum, çalışma prensiplerini ise yurt dışından biliyorum ve orada da sarı taksi gibi bir ayrım yoktu. Burada her isteyen kişi arabasını sarıya boyatıp Uber taksisi olabiliyorsa Ankara'da işsiz ve araba sahibi çok kişi olduğu için ve taksi memnuniyetsizliğinin hat safhada olduğu bir yer olduğu için umarım Ankara'da da organize olmayı fazla ertelemezler.

Uber'in Ankara'da faaliyete girişi ile ilgili bir duyum alan ya da haber gören olursa buradan bilgi verebilir mi?

Filiz06

22.01.2021 09:44

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Uber Ankara'da Ne Zaman Faaliyete Girecek?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.