5.00 / 1 oy

Uber Ankara Promosyon Kodu

Pandemi döneminde toplu taşıma araçlarının risk durumu zaten ortada, taksi deseniz içinde sigara içilmeyen taksiye denk gelmek (yasaklara rağmen maalesef neredeyse tüm taksilerde özellikle bekleme halindeyken sigara içiliyor ve 5 dakikada üstünüz başınız sigara kokusu oluyor) çok zor, bir de bilmediğiniz bir yere gideceğiniz zaman taksici dolaştırdı mı etti mi içinize sinmiyor. Ankara'da olanlar bilirler, Ankara taksi fiyatlarının en pahalı olduğu yerlerden de birisidir. Uber Ankara'ya gelse de rahatlasak derken güzel haber geldi.

Daha iki ay önce şu başlığı açmıştım (bkz: Uber Ankara'da Ne Zaman Faaliyete Girecek?), demeye kalmadan Uber Türkiye'deki hizmet ağını genişletme ve Ankara'da da hizmet vermeye başlamış ve şöyle bir mail atmış:

uber ankara promosyon

Uber'de MERHABAANKARA kodu ile yapacağınız (en fazla bir kere) yolculuk da promosyon olarak tanımlanmış. Bu sefer Uber hizmetlerinin kesintisiz olarak sürmesi ve tüm şehirlere de yayılmasını temenni ediyorum ve Uber uygulamasını da telefonunuza (android ve ios) kurmanızı tavsiye ediyorum.

 

Filiz06

15.03.2021 18:47

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Uber Ankara Promosyon Kodu

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.