5.00 / 1 oy

Türk kahvesi makinesi tavsiyesi

Merhabalar, o kadar çok çeşitli kahve makineleri çıkmış ki seçim yapamadım. 50 TL ile 350 TL arasında Sinbo, Arzum, Korkmaz, Fakir gibi markaların türk kahvesi yapma makineleri var ama fiyat farkına deyeceğinden emin olamadığım için çekincelemerim var. piyasada halen satılmakta olan kullandığınız kahve makinelerinden memnuniyet durumlarınızı yazabilirseniz çok sevinirim.

baharkara

30.05.2019 16:10

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

 • 16 Haziran 2019 19:45
  12

  Sinbo SCM 2951 basit bir kahve yapma makinesi, bir nevi elektrikli cezve. hafif ve taşınabilir olduğu için alabilirsiniz, 30 TL gibi bir fiyatı var. Otellere seyehate falan giderseniz otelde 1 fincan kahve zaten en az 10 TL olacağı için çok mantıklı bir ürün.

  Biraz daha kaliteli bir ürün istiyorsanız ve mutfağınızda da sürekli bu kahve makinesine ayırabileceğiniz bir yer varsa Arzum OK004-K Okka Minio (275 TL) ya da Fakir Kaave Türk Kahve Makinası (290 TL) ürünlerini tavsiye edebilirim. Her ikisini de kullandığım için biliyorum, her ikisi de iş görür makineler.

 • 22 Haziran 2019 22:10
  4

  Eve misafie geldiğinde kahve yap, temizle, tekrar kahve yap uğraşmak istemiyorsanız Arzum Okka'nın ikili kahve makinesini tavsiye ederim. İkili olduğu için biraz fazla yer kaplamış oluyor haliyle ama mutfağınız müsaitse ya da koyar kaldırırım kullandıkça derseniz bence daha pratik. Şu anki fiyatı 530 TL

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Türk kahvesi makinesi tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.