Tüm Caterham Modelleri, Kasaları, Kasa Kodları ve Üretim Yılları

CATERHAM markasının 8 tanesi halen üretimde olan ve 0 tanesi de üretimi sonlandırılmış olmak üzere toplam 8 modeli bulunmaktadır.

Tüm Caterham Modelleri - Kasaları - Kasa Kodları ve Üretim Yılları:

-CATERHAM The Super Seven 1600 model arabalar 2020 - Devam Ediyor yılları arasında üretilmiş üstü açılır tipinde araçlardır. Yakıt seçenekleri: Benzinli ve kasa tipleri de üstü açılır olmak üzere 1 farklı kasaya sahiptir:

-Super Seven 1600 (2020 - Bugün)

-CATERHAM Seven 160 model arabalar 2013 - Devam Ediyor yılları arasında üretilmiş üstü açılır tipinde araçlardır. Yakıt seçenekleri: Benzinli ve kasa tipleri de üstü açılır olmak üzere 1 farklı kasaya sahiptir:

-Seven 160 (2013 - Bugün)

-CATERHAM Superlight model arabalar 2013 - Devam Ediyor yılları arasında üretilmiş üstü açılır tipinde araçlardır. Yakıt seçenekleri: Benzinli ve kasa tipleri de üstü açılır olmak üzere 1 farklı kasaya sahiptir:

-Superlight (2013 - Bugün)

-CATERHAM Roadsport model arabalar 2007 - Devam Ediyor yılları arasında üretilmiş üstü açılır tipinde araçlardır. Yakıt seçenekleri: Benzinli ve kasa tipleri de üstü açılır olmak üzere 1 farklı kasaya sahiptir:

-Roadsport (2007 - Bugün)

-CATERHAM Classic model arabalar 2000 - Devam Ediyor yılları arasında üretilmiş üstü açılır tipinde araçlardır. Yakıt seçenekleri: Benzinli ve kasa tipleri de üstü açılır olmak üzere 1 farklı kasaya sahiptir:

-Classic (2000 - Bugün)

-CATERHAM CSR model arabalar 2005 - Devam Ediyor yılları arasında üretilmiş üstü açılır tipinde araçlardır. Yakıt seçenekleri: Benzinli ve kasa tipleri de üstü açılır olmak üzere 1 farklı kasaya sahiptir:

-CSR (2005 - Bugün)

-CATERHAM Seven 620 model arabalar 2013 - Devam Ediyor yılları arasında üretilmiş üstü açılır tipinde araçlardır. Yakıt seçenekleri: Benzinli ve kasa tipleri de üstü açılır olmak üzere 1 farklı kasaya sahiptir:

-Seven 620 R (2013 - Bugün)

-CATERHAM Supersport model arabalar 2012 - Devam Ediyor yılları arasında üretilmiş üstü açılır tipinde araçlardır. Yakıt seçenekleri: Benzinli ve kasa tipleri de üstü açılır olmak üzere 1 farklı kasaya sahiptir:

-Supersport (2012 - Bugün)

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Sıfır Araba Alırken Araç Ekspertize Sokulabilir Mi?

bkz: BMW F30 Titreme ve Silkeleme Sorunu

bkz: Cam Suyu Antifrizi Tavsiyesi (2020)

bkz: Spigen araç telefon tutucularından hangisi en iyisi?

bkz: Porsche 911 çok masraf çıkartır mı?

bkz: Hot Hatch Nedir ve Hot Hatch Arabalar Hangileridir?

otopilot

23.11.2021 23:01

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Tüm Caterham Modelleri, Kasaları, Kasa Kodları ve Üretim Yılları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.