5.00 / 1 oy

Spigen araç telefon tutucularından hangisi en iyisi?

Öncelikle Spigen araç tutucularından birisini alacaksanız mutlaka tüm sitelerde fiyat karşılaştırması yapın, şu an sürekli alışveriş yaptığım amazon.com.tr'de Spigen Kuel Qs11 modeli 109 TL görünürken diğer sitelerde 39 TL görünüyor mesela. Spigen araç tutacakları genelde bu fiyatlarda oluyor zaten. Geçen yıl bu zamanlarda aldığım Spigen Araç Tutacağı Manyetik Evrensel (Tüm Cihazlarla Uyumlu Araç Tutucu) A200 - SGP11583 hiçbir sorun çıkartmadan bugüne kadar sapasağlam kaldıktan sonra arabayı değiştirince eski arabada kaldı ve ben de yeni aracım için yine bir Spigen araç telefon tutucu alayım dedim. Sadece spigen markasına bakmama rağmen o kadar çok seçenek var ki yenisi eskisinden daha mı iyi yoksa sadece şekilsel farklılıklar mı var bilenler varsa burada sormak istedim.

Spigen Kuel QS11: 39 TL (Altıgen olan)

Spigen Araç Tutacağı Manyetik Evrensel A200 - SGP11583: 35 TL (Yuvarlak olan)

Spigen Kuel H12: 45 TL (Dikdörtgen olan)

Spigen Kuel AP12T: 70 TL (Uzatmalı olan)

Spigen Kuel QS40 Metal Gövdeli Quad Manyetik Universal Araç Tutucu: 80 TL (Döner başlıklı olan)

Spigen Kuel S40-2 Turbulence: 80 TL (Araç konsolu üst yüzeyine yapıştırılan versiyonlarından)

Spigen Kuel TMS24: 100 TL (Sağdan soldan kıskaçlı olan versiyon)

Spigen Kuel Qi 10W Hızlı Kablosuz Şarjlı Araç Tutucu: 150 TL (kablosuz şarj özelliği var ama buna bir kablo gelmesi gerektiği için istemiyorum)

orcun-34

01.01.2020 15:40

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 11 Eylül 2021 11:42
    5

    ismini bilmiyorum ama spigen'in mıknatıslı yuvarlak telefon tutucusunu arabamda birkaç aydır kullanıyorum ve bırakın düşmeyi, en ufak bir kayma ya da yerinden oynama durumu bile olmadı. ama kalorifer peteklerinin açısına bağlı olarak telefon size tam olarak bakmayabiliyor, bir de bu mıknatısları peteklere takıp çıkartırken diğer elle destek vermek gerekiyor yoksa petek yerinden çıkıyor.

  • 27 Mayıs 2022 11:45
    0

    artık uyduruk çin malı telefon tutucular bile çok kaliteli. işin arge'sini spigen gibi büyük firmalar yaptı muhtemelen ama tersine mühendislik ile o bileşim neyse mıknatısı tüm firmalar yapabiliyor artık

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spigen araç telefon tutucularından hangisi en iyisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.