5.00 / 1 oy

Tosla Nedir?

Tosla, yeni keşfettiğim ve meğerse bir yıldır aktif olarak kullanılan bir çeşit dijital cüzdan oluşumuymuş ve Akbank bünyesinde geliştirilmiş. Tosla'da arkadaşlarınız arasında para transferi yapabiliyorsunuz, bir ödemeyi arkadaşlarınızla eşit olarak bölüşebiliyorsunuz ve ödemelerinizi yapabiliyorsunuz.

Peki diyelim bir bir sebepten birisi size Tosla üzerinden para gönderdi ve hesabınızdaki parayı çekmek istiyorsunuz. Bu sefer tek yapmanız gereken bir Akbank ATM'sine gitmek ve ATM'den paranızı çekmek. Benzer şekilde Akbank ATM'lerinden Tosla hesabınıza para da yatırabiliyorsunuz. Tosla'nın hem Google Play hem de App Store üzerinden indirilebilen uygulamaları mevcut.

Kampanyalar ise şimdilik fena değil gibi görünüyor. Birçok firma ile (Moda Cruz, Trendyol, Dominos pizza, oyun epin ödemeleri, Getir, D&R, Banabi...) çeşitli anlaşmalar yapmışlar ve halihazırda yaptığınız birçok ödemeden iade ya da puan kazanmanız mümkün. Kendi adıma Spotify, fizy, Youtube Müzik ve Deezer ödemelerinin %60'ını iade ettikleri kampanyayı beğendim ve devam etmeleri halinde kendilerine üye olabilirim.

malkocbey

14.12.2020 16:34

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Tosla Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.