5.00 / 1 oy

Televizyon reklamlarında satılan ucuz telefonlar güvenilir mi?

Uydu kanallarının bilmem kaç yüzüncü sırasında yayın yapan ve ekseriyetle Kemal Sunal filmlerinin tam ortasında giren tv reklamlarında satılan ürünler arasında süper ucuza satılan telefonları görünce merak ettim, gerçekten bu fiyatlara bu telefonları veriyorlar mı, veriyorlarsa bile güvenilip de bu telefonlar satın alınır mı? Hatta bir tanesi Samsung ile iş birliği yaptığını bile iddia ediyor, böyle bir şey mümkün mü? İçinden salatalık çıkmasın sonra? :)

emredemirbilek

13.09.2019 08:25

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 27 Eylül 2021 23:50
  7

  canınız salatalık yemek istiyorsa sipariş verebilirsiniz. alternatif olarak aynı kanalda satılan ballardan da sipariş verebilir ya da rusya'da mahsur kalan gençlere burs amacıyla para da gönderebilirsiniz. Bir de telefonla sizi arayan polis ve savcılar bir yerlere para bırakmanızı isterse hiç ikiletmeyin, tüm birikiminizi bırakın. şaka maka dalgasını geçiyorum ama bu dümenlere ikna olan insanlar var ki halen uygulamaya devam ediyor dolandırıcılar da.

 • 6 Temmuz 2022 11:03
  2

  internette satılan ucuz telefonlar bile çoğunlukla sahte, samsung tuşlu telefon aldım oyuncak telefon gönderdiler bana çalışmıyor bile

 • 6 Temmuz 2022 10:21
  0

  televizyon reklamlarında satılan hiçbir şeye güvenmediğim için cevabım hayır, salatalık göndermeleri çok yüksek bir ihtimal

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Televizyon reklamlarında satılan ucuz telefonlar güvenilir mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.