5.00 / 1 oy

Yüzünüzü Marvel Film Sahnelerine Koyan Telefon Uygulaması Reface

Bugün o kadar fydalı telefon uygulaması tavsiyesi verdikten sonra bir tane de eğlenceli bir uygulamadan bahsedeyim. Makine öğrenmesi ve derin öğrenme gibi yazılımsal teknolojilerin artık günlük hayatımıza iyice girmiş olmaları ile birlikte daha başarılı manipülasyonlar yapabilen uygulamalar çıkıyor karşımıza. Reface uygulaması da sizin telefonunuzdan seçtiğiniz bir fotoğrafı kendi veritabanındaki sahnelerden birisine yerleştiriyor ve ortaya oldukça eğlenceli görseller çıkıyor.

Zaman zaman karanlık ortamlarda çekilen ya da iyi odaklanmamış fotoğraflarda tam ölçeklenemeyen fotoğraf problemleri görsem de genel olarak çok başarılı sonuçlar ortaya çıkıyor. İndirip denemek ve hem kendi fotoğraflarınız ile, hem de telefonunuzdaki arkadaşlarınızın/ailenizin fotoğrafları ile biraz eğlenmek için mutlaka denenmesi gereken bir uygulama. Güzel sonuçları fotoğraf sahipleri ile paylaşarak onları da bu eğlenceye dahil edebilirsiniz :)

Benzer uygulamalar da var, hatta Reface adında artık çok sayıda kopya uygulama da markete yüklenmiş ama bence aralarındaki en başarılı uygulama olması açısından eğer fotoğraf manipülasyonu ve eğlenceli montajlar konusunda bir uygulama arayışındaysanız Reface uygulamasını telefonunuza kurup deneyebilirsiniz.

emre dayan

31.10.2020 21:51

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 24 Aralık 2021 23:37
    0

    hangi uygulamayı denemiştim emin değilim ama ücretsiz olan çok kötü sonuç vermişti, iyi sonuç verdiğini iddia eden uygulama ise para istiyordu.. zaten modası da geçti :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yüzünüzü Marvel Film Sahnelerine Koyan Telefon Uygulaması Reface

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.