5.00 / 1 oy

Telefon şarj kablosu için type-c kablo önerisi

Telefonumun şark süresi fazla uzamaya başlayınca önce fişe taktığım adaptöründen şüphelendim ve başka bir tane bularak aynı kablo ile onu denedim. Baktım değişen bir şey yok, birkaç yerden bantlayarak kullandığım emektar şarj kablosundan olabileceğini de düşünerek bu sefer (ödünç) farklı bir type-c kablo ile deneme yapınca telefonun tam şarj olma süresi ciddi anlamda kısaldı. Benim de kendime kaliteli ve dayanıklı bir type-c telefon şarj kablosu satın almam artık şart oldu.

Amazon'da çok güzel bir kablo keşfettim, özellikle benim gibi çantasında sürekli telefon şarj kablosu taşıyan kişiler için mükemmel bir çözüm çünkü hem düğüm olmuyor, hem kablo boyu uzun (ben 2 metre satın aldım), hem de kolay kolay deforme olmasına imkan yok.

Aldığım kablonun markası ve modeli Baseus Cafule Kablo Type C kablo olarak geçiyor. Fiyatı da 28 TL. İçinden adaptör çıkmıyor, sadece kablosunu satın alıyorsunuz ve kendi adaptörünüze bağlıyorsunuz. 2 metre telefon şarj kablosu kullanınca da telefon şarjdayken çaldığında kablo boyuna uyum sağlamak için eğilip bükülme dertleri sona ermiş oldu, az paraya yüksek konfor sağlayan ürünlerden birisi olduğu için alışveriş tavsiyesi olarak bu memnuniyetimi paylaşmak istedim :)

 

Editör editi: sitede yer alan bazı diğer başlıklar için;

bkz: Kablosuz wi-fi ağ nasıl görünmez yapılır?

bkz: Jumper Kablo ile Uyumlu Kablo Soyma Pensesi Tavsiyesi

bkz: Kahverengi ve Mavi Elektrik Kablolarında Hangisi Artı ve Eksidir?

bkz: Elektrik Faz Nötr Toprak Kablo Renkleri Nelerdir?

bkz: Kablonet'te modemi farklı bir odaya taşımak

bkz: Elektrikli Süpürgelerde Kabloyu Çeken Makara Nasıl Çalışır?

eda34

21.04.2021 15:31

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Telefon şarj kablosu için type-c kablo önerisi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.