5.00 / 1 oy

Sürat kargo gönderileri neden şubeler arasında geziyor?

n11'den sipariş verdiğim çok sayıda ürün günlerdir sistemde sürat kargo şubeleri arasında geziyor görünüyor. Karantina altında olduğumuz için çıkıp alma şansımız da yok, biçare eve getirsinler diye bekliyoruz. Acaba bu kadar gönderi gerçekten fiziksel olarak şubeden şubeye gidip duruyor mu yoksa dağıtım için yeterli personelleri olmadığı için sistemde sanki geziyormuş gibi mi gösteriyorlar anlamadım. Müşteri temsilcilerini arayınca da telefon biraz çaldıktan sonra kapanıyor. Benden size tavsiye olsun, internetten her ne sipariş verecekseniz satıcıya hangi kargor firması ile gönderim yapacağını sorun. İki gün önce sipariş verdiğim bir ürün yurtiçi kargo ile tertemiz ulaştı, imza bile istemeden teslim ettiler (telefona gelen mesaj kodunu söylüyorsunuz o kadar).

eftellyaa

08.04.2020 17:39

Bu soru 5 kez yanıtlandı.

 • 13 Ekim 2021 08:11
  1

  pandeminin ilk dönemlerinde ben de sürat kargo ile büyük sorunlar yaşıyordum, ama covid tüm lojistik firmalarını o kadar kusursuz olmaya itti ki artık sürat kargo ile gelen gönderilerim de ertesi gün bana ulaşıyor. sms doğrulama kodu teknolojisini de kullanmaya başladılar, ama kargoyu teslim ederken halen sormuyorlar :)

 • 12 Aralık 2020 03:02
  0

  Sürat kargo ile yıldızım barışmadı ne yazık ki benim de. Evdeyken evde yok derler, şubeyi ararsınız açmazlar. Bir defasında o kadar sinirlendim ki şubeye kadar gittim arıyorum adamlar telefonun sesini kısmıs ya o derece ışığı yanıyor da oradan anladım (bir an içimden acaba ben başka yeri mi arıyorum dedim). 

 • 13 Temmuz 2022 10:53
  0

  adresinizi yanlış yazmış olabilirler ya da sistemde görülenin aksine farklı bir şubenin dağıtım ağındadır

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sürat kargo gönderileri neden şubeler arasında geziyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.