5.00 / 1 oy

Storytel'de çocuk masalları nasıl bulunur?

Storytel (bkz: Storytel kullananlar ve tavsiyeler) üyesiyim ama ne kitap dinlemeye zaman bulabiliyoruz ne de açıp uygulamanın özelliklerini kurcalamaya zaman kalıyor. Ama bugün ikiz bebekleri uyuturken youtube'da araya reklam giren masallar yerine belki storytel'de de hikayeler ve masallar olabilir mi diye bir fikir geldi aklıma. İkiz bebekler konusunda daha önce de başlıklar açmıştım bu arada. bkz: ikiz bebek arabası tavsiyesi 2019 ve bkz: ikiz bebek oto koltuğu tavsiyesi 2019.

Edit: Neden daha önce aklıma gelmedi bilmiyorum ama soru yazarken aklıma storytel'i açıp masal diye arama yapmak geldi. Çok sayıda masal çıktı karşıma, ilgisini çekenler https://www.storytel.com/tr/tr/ara-masal sayfasına girerek bakabilirler.

Hem yarım kalan masallara daha sonra dönüp kalındığı yerden devam edebilmek için, hem de bir masalı daha önce dinleyip dinlemediğimizi görebilmek açısında bu çok mantıklı bir araç olacak. Storytel'i benden çok daha aktif kullanan kişiler bu kadar olumlu eleştiriler yaparlarken ben maalesef henüz yeterince kitap dinleyemedim ama kitap alsam da okuyamamış olacaktım muhtemelen.

Edit: Storytel kitap tavsiyeleri 2020 konusu keşke biraz daha canlı olsaymış, kitap dinlemeye başlayabilirsem ben dinlediğim kitapları eklerim artık.

hector1745

23.12.2020 07:04

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 29 Ocak 2022 14:29
    3

    youtube'un ekran ışığının gece karanlık odayı aydınlatmasını istemeyen ebeveynler için çok mantıklı bir tercih olur, ama yine en güzeli o masalı anne ya da babanın okumasıdır tabi

  • 12 Haziran 2022 00:33
    3

    her iş otomatize edilmez, youtube'dan ya da storytel'den açacağınız hiçbir çocuk masalı sesi sizin çocuğunuza kendi sesinizle kitaptan ya da ezberinizden anlatacağınız masalın yerini tutmaz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Storytel'de çocuk masalları nasıl bulunur?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.