5.00 / 1 oy

instagram'da takipçi sayısı nasıl artırılabilir?

Para karşılığı binlerce takipçi satan hesaplar var ancak bunların faydadan çok zarar getireceğini düşündüğüm için gerekirse reklam bütçesi için para koyup bu şekilde daha fazla kişiye ulaşmanın daha doğru olduğunu düşünüyorum. Asıl merak ettiğim, arada bir baktığım çok boş ya da anlamsız instagram hesabında 10 bin 50 bin takipçiler havada uçuşuyor, bu insanlar bunu nasıl başarabiliyorlar ya da tüm bu takipçiler para karşılığı alınmış sahte hesaplar ise instagram buna nasıl izin veriyor halen?

Bu sayfada instagram'da takipçi artırmanın doğru ve etkili yolları tartışılacaktır diye ümit ediyorum, somut bilgisi olanlar tecrübeleri ile bizleri aydınlatabilirlerse çok sevinirim.

narin

21.06.2019 12:34

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 21 Şubat 2022 08:46
  3

  ironik bir biçimde günümüzün en çok sorulan sorularından birisi, bu sorunun yanıtını bulabilmek için her gün binlerce kişi kendini geri dönülemez bir biçimde rezil ediyor

 • 16 Ocak 2022 00:22
  0

  herkesin kafasını bozduğu konu işte tam olarak bu, herkes bir konuda herkesten daha iyi olduğu ya da hayatının daha ilginç olduğu konusunda herkesi ikna etmeye çalışıyor. bana sorarsanız büyük zaman ve enerji israfı

 • 16 Ocak 2022 01:54

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
instagram'da takipçi sayısı nasıl artırılabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.