5.00 / 1 oy

Spotify Premium Aile Üyeliğinde 6 Kişi Aynı Adreste Olmak Zorunda mı?

Yıllardan beri kullandığım spotify premium üyeliğimi spotify premium aile üyeliğine yükselttim ve daha önce ayda 18 TL öderken (enpara ne güzel yarısını geri veriyordu, keşke kampanya tekrar aktif olsa bkz: Enpara Spotify Netflix İndirim Kampanyası 2021'de Tekrar Başlar mı?) şimdi ise ayda 27 TL ödeyerek benimle birlikte 5 kişiyi daha (toplam 6 kişi) spotify premium üyesi yapabilmiş oluyorum. Ama bizim aile 6 kişi olmadığı için hesaplardan bir kısmını değerlendirmek için arkadaşlara da ufak iyilikler yapmış olabilirim :)

Açıkçası spotify'ın sayfasında aynı adresteki 6 kişi diyor ama internette yorumlara bakarak anlayabildiğim kadarıyla insanlar 6'şar kişi toplanarak bir nevi kardeş spotify üyeliği yapmışlar kendi aralarında ve bir sorun da olmamış kimdese. Zaten insanlar sürekli işe gidiyorlar, telefondan bağlanıyorlar falan aynı IP zaten mümkün değil yani. Sadece aile üyeliği davetiyesi gönderdiğiniz kişilerin sizinle aynı adresi girmesi bekleniyor, yoksa aile üyeliğine dahil olamıyorlar o kadar.

Spotify'ın premium aile üyeliği uygulaması konusunda farklı şehirlerden giriş yapılması gibi durumlarda hesabı kapattığı örnekler var mı diye sormak istedim, millete iyilik yapalım derken kendi hesabımı ve içindeki listeleri kaybetmek istemem doğal olarak. Ama ev içinde 6 kişinin olmayacağını Spotify da biliyordur diye tahmin ediyorum..

raskolnikov

13.12.2020 00:39

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spotify Premium Aile Üyeliğinde 6 Kişi Aynı Adreste Olmak Zorunda mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.