5.00 / 1 oy

Download yaparken spotify bozuluyor neden olabilir?

Aslında Spotify'a özgü bir sorun değil ama bilgisayarda müzik dinleme uygulaması olarak Spotify kullandığım için sorunu da Spotify'da yaşamış oluyorum. Sorun ise internetten büyük boyutlu indirmeler yaparken çalmakta olan müziğin cızırdamaya başlaması ve yer yer yavaşlayarak takılması sorunu.

Spotify'da müzik listelerimi download ederek dinlediğim için internet hızından etkilenebilecek bir durum olmaması gerekir diye tahmin ediyorum, donanımsal olarak ise bilgisayarın dosya indirmesi ile ses çalması arasında bir bağlantı bulamadığım için bu hata çok anlamsız geliyor. Kulaklık da olsa sesi hoparlörden de versem sonuç olarak download hızım arttıkça seste bariz bozulmalar oluyor.

Sizce bu sorun bilgisayarın artık donanımsal olarak bir şekilde eskimiş olmasından mı kaynaklı yoksa windows üzerinde ayarlar yaparak bu hatayı çözebilmem mümkün mü?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Surfshark Açıkken Spotify Çalışmıyor

bkz: Spotify Kurulum Klasörü Nerede? (Windows 10)

bkz: Spotify'da çalma listesi (queue) nasıl temizlenir?

bkz: Spotify Hi-Fi Ne Zaman Çıkacak ve Ücreti Ne Olacak?

bkz: Spotify kendi kendine kapanıyor?

bkz: Spotify'da Gizli Oturum Nasıl Açılır?

oissende

14.09.2021 17:41

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Download yaparken spotify bozuluyor neden olabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.