5.00 / 1 oy

Spotify Aile Hesabına Nasıl Kullanıcı Eklenir?

Spotify'a zaten uzun bir süredir üyeydim, biraz daha vereyim de aile hesabına geçeyim dedim ve aile eşrafından da 5 kişiye daha premium spotify hesabı kullanma imkanı sağlamış oldum. Önceleri enpara'dan ödemelerimin yarısı geri dönüyordu ama belki 2021'de de bu güzel kampanyayı tekrarlarlar diye umuyorum (bkz: Enpara Spotify Netflix İndirim Kampanyası 2021'de Tekrar Başlar mı?).

Spotify aile hesabına daha önce de kayıt olmayı düşünmüştüm ama tüm aile bireyleinin sadece evden ve aybı IP adresinde bağlanması gerekir tarzı bir yazı okuduğum için vazgeçmiştim, sonradan Spotify Premium Aile Üyeliğinde 6 Kişi Aynı Adreste Olmak Zorunda mı? yazısını da görünce bir deneyeyim bakayım dedim, bir haftayı geçti ve şimdilik de hiçbir sorun yaşamadım.

Spotify aile üyeliği aldıysanız ve bir yakınınızı aile üyesi olarak plana dahil etmek istiyorsanız yapmanız gerekenleri adım adım yazıyorum.

1. Aile üyenizin telefonu ya da bilgisayarı ile bir spotify hesabı açın (kayıt olun, zaten kaydı varsa da giriş yapın)

2. Aile planınızı yönettiğiniz sayfanın adresi: https://www.spotify.com/tr/account/family/. Bu sayfadan mevcut aile üyelerinizi görüntüleyebilir, silebilir ya da birisini aile planınıza dahl etmek için davetiye gönderebilirsiniz. Aile planına ekle butonuna basınca çıkan linki istediğiniz kişiye gönderin, bu link üzerinden sizinle aynı adres ile kayıt olmasını sağladığınızda aile planınıza dahil olmuş oluyor.

Not: Gönderilen plan davetiye bağlantılarının bir geçerlilik süresi var ve hemen kullanılmazsa da süresi doluyor ve tekrar link üretmeniz ve tekrar paylaşmanız gerekiyor.

raskolnikov

02.01.2021 16:53

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spotify Aile Hesabına Nasıl Kullanıcı Eklenir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.