5.00 / 1 oy

Flixbus nedir?

Bir Aman taşımacılık (otobüs ile karayolunda yolcu taşımacılığı) firması olan Flixbus'un Türkiye'ye Kamil Koç firmasını satın alarak girmiş olması hemen gündeme düşmüş. iyi güzel de neden heyecan yaptığımızı anlayamadım ben bu kadar, acaba bu haberi okuyanlar Alman hosteslerin kendilerine yarı fiyata hizmet sunan bir firmada şampanya ikram edeceklerini falan mı bekliyorlar? Uçak fiyatları (iyi ki) düştükten sonra karayolu taşımacılığı sadece uçağa binmekten korkanlar ve gideceği yerde havalimanı olmayanlar için tercih edilmek zorunda kalınan bir alternatif olmadı mı? Bunun sonucunda da otobüs firmaları sonunda yolcularından benzin parası isteyecek duruma düşünceye kadar bilet fiyatlarını düşürmediler mi? Ahlaksız muavinler ve karayolu taşımacılığının iki paralık olan itibarından bahsetmiyorum bile. Peki bu kadar ucuzlamış ve itibarını kaybetmiş bir piyasada ne yapacak bu firma?

izgrev

22.08.2019 04:18

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 10 Ocak 2022 16:20
    0

    son 10 yıldır gerçek anlamda kaliteli hizmet veren bir karayolu seyahat firması bilmiyorum, böyle bir yenilik olacaksa bence herkesin ihtiyacı var

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Flixbus nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.