5.00 / 1 oy

Spor salonu üyelik ücretleri iade alınabilir mi?

Pandemiden önce yaptırmış olduğum spor salonu üyeliği, araya giren koronavirüs salgını nedeniyle uzun bir süre donduruldu ve neredeyse hiç kullanamadım desem yeridir. Şimdi taşınma durumlarından dolayı artık o spor salonundaki üyeliğimi kullanabilme imkanım bulunmuyor.

Spor salonu üyeliklerinin iade edilebilmesi ile ilgili bir karar ya da uygulama var mıdır? Salon kendi açısından haklı olarak ücret iadesi  yapmayacağını iletti ama kanunen iade hakkım varsa ben de bu hakkımı kullanmak istetim. Spor salonu üyelik ücretleri geri alınebilir mi?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Body Building Yaparken Sakatlanmamak İçin Tavsiyeler

bkz: Bel fıtığı ile vücut geliştirme yapılabilir mi?

bkz: Vücutta demir eksikliği nasıl giderilir?

bkz: Fiyatı düşen ürün iade edilip tekrar sipariş verilebilir mi?

bkz: Covid-19 testi pozitif çıkınca test para iadesi nasıl alınır?

bkz: Amazon'dan alınan elektronik ürün kullanıldıktan sonra iade edilebilir mi?

kc1135

29.06.2021 13:21

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 28 Mart 2022 02:15
    4

    size yıllık spor salonu üyeliği pazarlanırken bu üyeliği istediğiniz zaman dondurabileceğiniz söylenir ama sonra gün gelip de ben üyeliğimi dondurmak istiyorum derseniz bu sefer türlü bahanelerle ayak sürümeye başlarlar ve askerlik/evlilik/tedavi gibi gerekçeleriniz yoksa üyelik dondurma işlemi yapamıyoruz diyebilirler. bu yüzden spor salonu üyeliği yaparken o okumadığınız sayfalarca minnak yazısı olan sözleşmelere biraz zaman ayırın ve okuyun, ondan sonra vah başıma gelenler gitti paracıklar haram zıkkım olsun diye ağlayıp da şikayet sitelerinde meramınızı anlatmak için koşturmayın

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spor salonu üyelik ücretleri iade alınabilir mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.