5.00 / 1 oy

Sesi Bruce Dickinson'a benzeyen adamın grubu

Youtube'da sesi Bruce Dickinson'a benzeyen adam olarak tanınan Brezilyalı solist Raphael Mendes, uzun zamandır Iron Maiden parçalarının vokallerini tıpatıp kaydederek oldukça tanınır bir youtube hesabı olmuştu. Hatta Iron Maiden'a ait olmayan popüler parçaları eğer Bruce Dickinson söyleseydi nasıl olurdu tadında çok güzel videoları da var, göz atmanızı tavsiye ederim.

Bugün internetten okuduğum bir habere göre Raphael Mendes sonunda bir grup kurmaya karar vermiş ve grubun ismini de Icon of Sin olarak belirlemişler. Grup, albümlerinden ilk klipleri olan Shadow Dancer parçasını youtube'dan paylaşmışlar. Açıkçası önyargılı olarak parçayı dinledim ama hiç de fena olmayan bir parça olmuş.

Sitedeki benzer müzik konulu başlıklar için;

bkz: 2020'nin en iyi 20 metal albümü

bkz: ilk heavy metal müzik grubu kimdir?

bkz: En Yüksek Notalara Çıkabilen Metal Vokalistleri

bkz: Mükemmel Metal Cover Projesi: Brides of Lucifer

bkz: 2020'de Çıkan 27 Mükemmel Rock ve Metal Albümü

bkz: Dave Mustaine kanser tedavisi ne oldu?

kuandık

21.02.2021 20:58

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 24 Mart 2022 01:39
    2

    mesele sesi benzetmek değil yeğenim, asıl mesele doğru zamanda doğru fiziksel şartları da sağlayarak doğru attitude'a sahip olmak. bu saatten sonra bruce dickinson'un genliğinin fotokopisi gelse aynı başarıyı sağlayamaz ki bu adam da karizma fakiri olarak zaten hiç şansı yok

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sesi Bruce Dickinson'a benzeyen adamın grubu

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.