5.00 / 1 oy

Dave Mustaine kanser tedavisi ne oldu?

Dave Mustaine benim gözümde metal tarihinin en büyük başarılarından birisidir çünkü bu kadar kötü alışkanlığa ve genç yaşında metal tarihinin en büyük grubu olan metallica'dan kovulmasına rağmen asla pes etmemiş ve megadeth gibi herkesçe tanınır bir grubun kurucusu olarak eserlerini herkese ulaştırmayı başarabilmiş bir isim. karma gerçek hayatta maalesef çok da adil davranmıyor, sesi ile üretkenlik yapan birisinin gırtlak kanseri olması da bence durumu olduğundan daha üzücü bir hale getiriyor. bruce dickinson da 2015 yılınadan beri gırtlak kanseri ile mücadele eden bir diğer efsane solist ve 2019 konserleri gösteriyor ki kanseri yenmeyi başarmış. dave mustaine hakkında ise internette bir olumlu ya da olumsuz haber göremediğim için, burada da rock ve metal konularında ilgili gördüğüm yazarlara sormak istedim, dave mustaine iyileşti mi ya da tedavi süreci nasıl gidiyor bilenler yazsınlar lütfen.

metalciZehra

15.11.2019 02:53

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 22 Eylül 2021 13:16
    3

    muhtemelen ya güzel bir şekilde tamamlanarak sağlığına kavuştu, ya da olumlu bir şekilde devam ediyor. çünkü basçı değişti ve provalara da başladılar. yeni albüm mü çıkartırlar yoksa turne mi yaparlar bilmiyorum ama bir risk durumu olsaydı zaten adamı salmazlardı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dave Mustaine kanser tedavisi ne oldu?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.