5.00 / 1 oy

Windows 10 için Equalizer Programı Tavsiyesi

Önceki sorumda (bkz: Windows 10'da Equalizer Ayarları Kayboldu) Windows 10 içinde yıllardan beri kullandığım equalizer penceresini bulamadığım için bir başlık açmıştım ama iyi ki de bulamamışım, meğerse windows'a dışarıdan kurulabilen çok daha kaliteli ve ayrıntılı equalizer uygulamaları varmış. Bu uygulamalardan birisini göstermek için bu soruyu açıyorum ama daha kaliteli ya da ücretsiz equalizer programları bilenler varsa da cevap yazarsa bilgilenmiş oluruz.

Benim 1 saattir denediğim ve çok memnun kaldığım equalizer  programı Boom 3D. Maalesef ücretsiz bir program değil ama deneme sürümünü indirip kurabiliyorsunuz. İçinde oldukça başarılı bir equalizer ekranı var ve hazır müzik modları da çok güzel düzenlenmiş. Fiyatı Microsoft Store'da 38 TL olarak görünüyor, deneme süresi bittikten sonra ben satın alacağım. Benzer bir ihtiyacı olan arkadaşlar da deneme sürümünü indirip kullanabilirler. Kulaklık harici 5.1 gibi ses sistemleri olanlar için de güzel bir surround deneyim sunar diye tahmin ediyorum ama ben kulaklık ile bile çok memnun kaldım.

windows boom 3d

ertan16

13.11.2020 19:06

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Windows 10 için Equalizer Programı Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.