5.00 / 1 oy

Samsung Note 8 Bataryası Evde Nasıl Değiştirilebilir?

Samsung Note 8 kullanıcısıyım ve herkes gibi batarya süresinden şikayetçiyim. İlk zamanlar bu kadar kötü değildi ama artık telefonun yaşı da ilerledikçe hem şarj olma süreleri uzadı, hem de günde 2-3 kez şarj etmek durumunda kalır oldum. Telefonu yetkili servise ya da yetkisiz servise vermek istemiyorum çünkü:

1. Telefonun içinde tüm maillerim, fotoğraflarım, iletişim kayıtlarım ve telefon defterim var. Kimsenin eline bu verileri veremem ve istedikleri kadar kurumsal olsunlar, insan faktörü olan bir şeye güvenemem

2: Yedek telefonum yok, tek telefonum Note 8 ve telefonumu servise bırakırsam gaş devrine dönerim (evert, kaybetsem ya da kırarsam da aynı risk geçerli ama yedek bir telefona para vermek istemiyorum)

3. Kapıdan gelen kargoyu bile kırklayıp kapıya dokunduğumda bile 5 dakika el yıkayıp dezenfektan sürüyorum, bütün gün elimde yüzümde olan bir cihazı korona virüsü döneminde kimsenin eline veremem

Sonuç olarak Samsung Note 8 bataryası alarak bu telefonun bataryasını evde kendi imkanlarımla değiştirmek istiyorum. Telefonun güzel özelliği olan su geçirmemesi de telefonun bataryasını değiştirmek istediğimde sorun olacak diye tahmin ediyorum çünkü telefonun kasasını nasıl açabileceğim ve geri kapatabileceğim konularında hiçbir fikrim yok.

Bir uygulama videosu linki ya da benzer bir telefon ile batarya değişimi denemesi yapan birisi varsa önerilerini paylaşabilirse çok hayra geçer.

dolphin

23.06.2020 14:51

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samsung Note 8 Bataryası Evde Nasıl Değiştirilebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.