5.00 / 1 oy

Samsung Note 8 Android 10 güncellemesi alacak mı?

2 yıl öncesinin amiral gemisi olarak pazarlanan ürününün bugün yüzüne dahi bakılmıyor, o zaman bile 5.000 TL'ler seviyesine aldığımız bu ürün için bugün Android 10 güncellemesi gelecek mi gelmeyecek mi onu tartışmak durumunda kalıyoruz. Ondan sonra neden Note 10 almıyorsun diyorlar. Nedeni basit, 10.000 TL vereceğim ve 2 yıl sonra ona da güncelleme gelecek mi gelmeyecek mi diye endişelenmek durumunda kalacağım çünkü. Aslında bir taraftan Android 10 (Android Q) ile neler değişecek ya da belki de hiç güncellemesem daha mı iyi diye aklıma geliyor ama bu sanırım tamamen satın alınan ürünün arkasında durulmasının beklenmesinden ibaret bir durum. Aynı paraya IPhone almayıp Samsung aldığınıza pişman ediyorlar.

Bundan sonra Samsung marka cep telefonu alır mıyım? Eğer telefona ayırdığım o kadar bütçem varsa gider güncel Apple telefonunu alırım. Eğer en az bütçe ile birkaç yıl kullanacağım bir telefon bakıyorsam da 1.500 TL'ye Xiaomi alırım kafam rahat eder.

Satarken yıllarca kullanırsınız diye satacaklar, telefon çizilmesin etmesin diye orijinal aksesuarlarına bir telefon parası daha harcayacaksınız. Amiral gemisi diye telefona tonla para bayılacaksın ve 2 yıl sonra yenisini almanız gerekiyor artık destek vermiyoruz diyecekler öyle mi? Almıyorum kardeşim!

dolphin

17.02.2020 17:00

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 28 Ekim 2021 14:00
    0

    kendi açtığım başlığa serzenişte bulunayım bari. zamanında iyi para vererek aldığım ve halen kullanmakta olduğum samsung note 8 sadece 2 yıl güncelleme aldı ve sonrasında işletim sistemi güncellemelerinden maruz bırakıldı. ondan sonra insanlar neden apple markasının ürünlerini tercih ediyor diye soruyorlar, adamlar ürünlerinin yıllarca arkasında duruyor da ondan

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samsung Note 8 Android 10 güncellemesi alacak mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.