5.00 / 1 oy

Samsung Note 8'de Gece Modu Var mı Yok mu?

Samsung Note 8 kullanıcısı olarak telefonumdan batarya süresi dışında halen memnunum. Sürekli olarak koruma kılıfı içinde kullandığım için en ufak bir çizik bile yok, performans olarak da çok fazla uygulama kurmadığım için hiçbir yavaşlama bile söz konusu değil. Telefonu arada silmek için kılıfından çıkarttığımda elime incecik geliyor ve sanki yeni bir telefonmuş da ilk ke görüyormuş gibi oluyorum :) ama maalesef kılıfsız kullanmaya da helen kıyamıyorum. Ama bana göre halen yepyeni bir telefon ve değiştirmeye de mecbur kalmadıkça hiç niyetim yok.

Tatilde daha hesaplı ama daha yeni telefonu olan arkadaşlarım flaş kullanmadan telefonlarındaki gece modu özelliklerini kullanarak çok güzel fotoğraflar çektiler ama Samsung Note 8 halen daha pahalı ve donanımlı bir telefon olmasına rağmen fotoğraf modları içinde gece modu özelliğini bulamadık. İnternetten de araştırdım ama Samsung Nore 8 gece modu özelliği gibi bir özellik hiçbir yerde geçmiyor. Gece modu çekimi yapabilmek için telefonun lensinde donanımsal bir değişiklilk yapılması gerektiğini sanmıyorum, aynı donanımlarla yazılımsal olarak gece modunu destekleyen android telefonlar gece modu çekimleri yapabiliyorlar. Note 8'e de neredeyse her ay yazılım güncellemeleri geldiğine göre halen güncel Android işletim sistemi kullanıyoruzdur diye düşünüyorum. Peki neden gece modu özelliği Samsung Note 8'e güncelleme ile yazılımsal olarak eklenmiyor?

dolphin

02.09.2020 18:52

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samsung Note 8'de Gece Modu Var mı Yok mu?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.