5.00 / 1 oy

Apple Watch için Uyku Takibi Uygulaması Tavsiyesi

Apple Watch ile birlikte kullanabileceğim ve akıllı saati işlevsel kılabilecek özelliklerden birisi olan uyku takibi uygulamalarını bir süredir inceliyorum. Birkaç uygulama denedim ama şimdilik memnun olduğum tek uygulama Autosleep uygulaması. Ücretli bir uygulama olduğunu da başından belirteyim.

Uygulamanın avantajı, arka planda siz herhangi bir işlem bile yapmadan uyku saatlerinizi tespit edebilmesi. Şimdilik tek memnun olmadığım konu ise Türkçe çevirileri çok anlamsız. İngilizce kullanmayı da beceremedim, cihazın diline ya da konumuna bağlı olarak otomatik olarak ayarlandığını tahmin ediyorum, belki yakında dil ayarları ya da çevirileri konusunda da bir iyileştirme yaparlar.

Ücretli ya da ücretsiz, Apple Watch ile birlikte kullanılabilecek ve Autosleep uygulamasından daha iyi olduğuna inandığınız bir uyku takip uygıulaması bulabilirseniz buraya adını yazar mısınız?

ibrahim halil

24.10.2020 06:56

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Apple Watch için Uyku Takibi Uygulaması Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.