5.00 / 1 oy

En kaliteli erişilebilir erkek saat markası hangisidir?

Bilerek başlığa erişilebilir de yazdım ki Patek Philippe ya da Greubel Forsey gibi yüzbinlerce dolarlara satılan saat markalarını saymayın. Mantık sınırı olarak 20.000 TL konabilir, Rolex fiyatları yine verdiğim fiyat sınırının üzerinde olduğu için listemde yer veremiyorum.

SeikoMichael KorsTissot, Tag Heuer gibi markalar bence hem kalite, hem tasarım, hem de itibar olarak 5.000 TL bandında alınabilecek güzel modellere sahip erkek saat markalarıdır. kadın saat modelleri bu soruda kapsam dışı olsun.

Zenith çok geniş bir fiyat aralığında ürünler sunan bir saat markası, 5.000 TL - 20.000 TL aralığında güzel modelleri olduğu için yine favori markalarımdan birisi olarak ifade edebilirim.

gamaro

13.08.2019 11:55

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 21 Eylül 2022 22:28
  1

  çok pahalı saatleri ben de nedense tasarım olarak çirkin buluyorum, aşık olduğum saat tasarımları ise nedense genelde hep tırt markaların modelleri çıkıyor. zaten bizdeki saat kalitesi algısı da kadınlar için altın olup olmaması ve erkekler için de ne kadar büyük ve kaba olduğu ile sınırlı :)

 • 21 Eylül 2022 19:57
  0

  erişilebilir derken ne kadar erişim sınırınız olduğunu da belirtmenizde fayda var bence :) kimisi için rolex sıradan bir saat iken kimisi için ise alınamaz bir fiyata sahip mesela :)

 • 21 Eylül 2022 21:51
  0

  ben en pahalı saati bir şekilde alıp taksam bile yaşam kaliteme ne artı sağlayacağını anlayabilmiş değilim. eğer saat gösteriş için takılan bir aksesuar ise bu sefer de gündelik olarak karşılaştığınız kişilerin o saate bakar bakmaz değerini anlar nitelikte olması lazım ki saatin bir gösterişi olsun. mesela benim arkadaşlarımı düşünüyorum da milyon dolarlık saat de taksam ne olduğunu bilen birisi olmayacağı için tamamen anlamsız bir harcama olmuş olur. onun dışında aman çizildi mi derdi ile uğraşmak da mesele. sonuç olarak bir saate 2000 TL'den fazla vereceğimi hiç sanmıyorum ki şu an saat bile kullanmıyorum ve aklımda saat satın almak gibi bir fikir bile yok

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
En kaliteli erişilebilir erkek saat markası hangisidir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.