5.00 / 1 oy

Sahil mafyaları ile ilgili neden bir düzenleme getirilmiyor?

Sahillerde işletme sahiplerinin çoğunluğu mafya olmuş durumda. Gece kulüplerinde yumrukla tekmeyle dövülen yabancı turistler, şezlonga para vermek istemediği için ağzı yüzü kırılan yerli turistler, fahiş fiyatlar ve tutturabildiğine her türlü fiyatı çeken bu mafya geçinen tipler için herkes yasal bir düzenleme ve düzenli kontrol başlatılmasını talep ediyor. Ama hangi siyasi partinin o bölgede belediyeyi yönettiğinden bağımsız olarak belediyeler de zabıtalar da halkı korumak için bir şey yapmıyorlar. Bu problem yüzünden kendi vatandaşlarımız paralarıyla rezil olmak yerine kos adalarına tatil yapmaya gider oldular. Bence bacasız sanayimiz dediğimiz turizmin bugün içinde bulunduğu en büyük tehdşt ve tehlike işte bu kendini bilmez, zarar vermeyi kendine hak gören ve her nasılsa ceza almayan cello esnaftır ve acilen de gereği yapılmalıdır.

peşin not: her esnaf öyledir demiyorum, ama yukarıda bahsettiğim modelde olanlar özellikle lüks gece mekanlarının ve beach club'ların işletmesine sahip olanların ciddi bir kısmıdır.

aliduman

10.08.2020 15:20

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 18 Haziran 2022 09:09
    0

    uzantıları olduğundandır, biraz youtube videosu izleyince hemen büyük resimci ve komplo teorisyeni olup çıkıyor insan

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sahil mafyaları ile ilgili neden bir düzenleme getirilmiyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.