5.00 / 1 oy

Karbon Isıtıcı Film Kullananlar Tavsiye Eder Misiniz?

Zemindeki parkelerin üzerine hem dekorasyon, hem de ısı yalıtımı amacıyla laminat parke yaptırmayı planlıyorum. Fiyat almak için eve çağırdığım bir usta, karbon ısıtıcı film uygulaması yaparsam bu uygulamanın daha etkili ve faydalı olacağını söyledi. Üç katman halinde uyguluyorlarmış. İlk katmanda mantar gibi bir yalıtım malzemesi, üzerine karbon ısıtıcı film ve onun da üzerine laminat parke şeklinde.

Bu uygulamaların gerçekten faydası olur mu ve düzenli bakımları ya da tadilat işlemleri olur mu, daha önce evinde karbon ısıtıcı film kullanan oldu mu buradan sormak istedim. Bu konulara zaten çok hakim değilimdir, bir de geçmiş olumsuz tecrübelerime istinaden usta milletine pek güvenmediğim için paramla rezil olmak istemiyorum. Başka bir odada yaptırdığım ahşap parkeler açılma yapmıştı ve sonra ne eski ustayı eve getirebilmiştim, ne de başka ustaya tamir ettirebilmiştim. tavsiyeleriniz ne olur?

nimettt

29.09.2020 09:48

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Karbon Isıtıcı Film Kullananlar Tavsiye Eder Misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.